Mineralų poveikis kūnui: mėlyni, žali, geltoni akmenys

„Mineralų savybes, jų poveikį kūnui, sielai ir dvasiai žinojo visų senovės civilizacijų žmonės, kurių sąmonė buvo pralaidi kosmoso vibracijoms. Dabar juos vadina pranašais, žyniais, gyduoliais. Jie žinojo akmenų savybes ir jas taikė praktikoje. Svarbu žinoti: mineralas – puikus pagalbininkas, kai negaluojame, tačiau jis niekada negali pakeisti medikamentų“, – akcentuoja Žynė Zita Logos, daugelį metų mineralų vėrinius naudojanti kaip amuletus ir talismanus. Vėriniai kuriami pagal individualius poreikius – darbais Zita dalijasi puslapyje „magijosstilius.weebly.com“. Šiandien ji sutiko papasakoti apie skirtingų spalvų mineralų grupes ir jų gydomąjį poveikį kūnui.

MĖLYNOS-ŽYDROS SPALVOS AKMENYS

  • Ramina nervų sistemą
  • Didina minties koncentraciją
  • Tinka protinį darbą dirbantiems žmonėms
  • Suteikia emocinę pusiausvyrą
  • Didina proto įžvalgumą

AKVAMARINAS: stiprina organizmo imuninę sistemą, gydo odos ir plaučių ligas, mažina kaklo srities skausmus, dantų skausmus, švelnina alergines reakcijas, teigiamai veikia skrandžio ir kepenų veiklą. Padeda suvaldyti nervų įtampą ir suteikia vidinę ramybę.

Visą straipsnį skaitykite: https://www.minfo.lt/sveikatingumas/straipsnis/mineralu-poveikis-kunui-melyni-zali-geltoni-akmenys-i

Paulina Botyriute Parašė:  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *