Nagų pakitimai sveikatos ligų išdavikai

Labai dažnai nenulakuoti nagai mums atrodo nelabai patraukliai, skubame juos nulakuoti įvairiausiomis spalvomis ir taip paslėpti trūkumus. Tačiau atidžiai apžiūrėti nagus yra labai svarbu, nes būtent pakitimai, atsiradę ant nagų plokštelės, gali išduoti tam tikrus sveikatos sutrikimus! Apie visa tai ir dar daugiau pasakoja gydytoja dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė.

Nagai – informacijos šaltinis apie jūsų sveikatą

Jeigu anksčiau buvo madinga burti iš delno ir būrėja galėjo pasakyti ateitį vedžiodama pirštu delnų linijas, tai dabar nereikia būti būrėja, kad pažvelgus į nagus būtų galima nuspėti ne tik apie žmogaus charakterio ypatybes, pasakyti, ar šis laikotarpis nėra itin nervingas tam žmogui, bet ir gauti informacijos apie rimtesnius sveikatos sutrikimus. Žvelgiant į nagus galima sužinoti apie žmogaus sveikatos būklę, apie medžiagų apykaitos sutrikimus, apie tam tikrų mikroelementų stygių organizme, netgi galima įtarti sunkias ligas, pavyzdžiui, plaučių vėžį.

Pakitimų, atsiradusių ant nagų plokštelės, reikšmės

  • Jeigu nago plokštelė ima labai stipriai plonėti, nagai tampa trapūs, plokštelė riečiasi į viršų ir nagas po truputį įgauna tarsi šaukštelio pavidalą, visuomet įtariama mažakraujystė dėl geležies deficito, todėl būtina skubiai kreiptis į gydytoją ir išsitirti galimus medžiagų apykaitos sutrikimus.

Visą tekstą skaitykite: https://gamtosgrozioformule.lt/sie-nagu-pakitimai-gali-isduoti-sveikatos-sutrikimus/

Paulina Botyriute Parašė:  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *