NAUJAS SLAPTAŽODIS – NAUJAS GYVENIMAS?

Mintys ir savitaiga turi didelę įtaką Jūsų gyvenimui. Ar kada nors pagalvojote, kad slaptažodis, kuriame užkoduotas Jūsų tikslas, svajonė ar pažadas, gali padėti pasiekti tai, ko trokštate? Susipažinkite su Mauricio Estrellos istorija. Perskaitę ją nedvejodami pakeisite savo slaptažodį.

Mauricio dėl skyrybų su žmona buvo gana gilioje depresijoje, viskas erzino, kiekvieną dieną kankino mintys apie tai, kaip žmona galėjo taip pasielgti, net darbe paprasčiausias užrašas apie pasibaigusį slaptažodžio galiojimą kėlė pyktį ir gadino nuotaiką. Tačiau šis užrašas apie būtinybę pakeisti slaptažodį buvo lemtingas. Pirmasis slaptažodis skambėjo taip: „Atleisk jai“. Šį slaptažodį, šį paliepimą, vyras turėjo kartoti keletą kartų per dieną, atrakindamas savo kompiuterį, šiuos žodžius kartojo ir mintyse. Slaptažodis galioja 30 dienų, per tiek laiko kartojimas, kad turi atleisti buvusiai žmonai, pakeitė požiūrį į ją ir padėjo susitaikyti su mintimi, kad santuoka baigėsi. Jau po poros savaičių slaptažodį parašyti buvo kur kas lengviau, kiekvieną kartą spausdamas klaviatūros raides, renkant šiuos žodžius, vyras po truputį atleisdavo jai, nuotaika pasikeitė kardinaliai.

Po mėnesio, kompiuteris paprašė vėl pakeisti slaptažodį. Tą kartą Mauricio apsidžiaugė ir pagalvojo, ką dar norėtų pakeisti gyvenime. Kaip manote, kokie buvo rezultatai? Atleisti buvusiai žmonai – pavyko. Sėkmingi buvo ir šie slaptažodžiai: „Visam laikui mesti rūkyti“, „Taupyti kelionei į Tailandą“ (Taip, po trijų mėnesių jis nukeliavo į Tailandą.), „Eiti miegoti prieš 00:00 val.“, „Pakviesti ją į pasimatymą“ (Mauricio įsimylėjo!), „Negerti du mėnesius“, „Nusipirkti katę“, „Kiekvieną sekmadienį matytis su mama“, „Taupyti žiedui“ (Ir ji pasakė taip!).

Šis metodas išties pakeitė Mauricio gyvenimą!

Ko trokštate Jūs? Apie ką svajojate? Ar gali kiekvienas pritaikyti šį metodą savo gyvenime?

Kaip pritaikyti šį metodą skaitykite: https://gamtosgrozioformule.lt/naujas-slaptazodis-naujas-gyvenimas/

Paulina Botyriute Parašė:  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *