Apie pozityvumą, apie tikėjimą savimi, apie požiūrį į pasaulį…. kalbėti ir rašyti man patiko visada. Nors šis tekstas, kuriuo dalinuosi, rašytas gana seniai (2015), tačiau patarimai išlieka kone tie patys, o tokios temos buvo, vis dar yra ir bus artimos širdžiai.
Kas tave verčia jaustis nepatogiai ir nesaugiai?
Į šį klausimą turėtum atsakyti sau sąžiningai ir gerai apgalvojusi. Antras klausimas, ką gali pakeisti? Visuomet yra dalykų, kurių tikrai negali pakeisti – plaukų, nagų struktūros, tačiau koncentruokis į nors ir labai daug pastangų reikalaujančius, tačiau pakeičiamus dalykus. Surašyk, kuo esi nepatenkinta, pasidaryk planą, kaip būtų galima tai ištaisyti. Pavyzdžiui, jeigu esi nepatenkinta savo svoriu, užsirašyk, koks svoris tave tenkintų ir pradėk sportuoti jau šiandien!
Negatyvias mintis keisk pozityviomis
Tinkami žmonės šalia
Aplinka, kurioje jautiesi savimi
Galbūt tau ir nejauku būti su tais žmonėmis, kurie diskutuoja apie naujausias mados tendencijas, nes tu jomis nesidomi ir apie jas nieko nežinai. Pradėk lankytis tose vietose, kurios iš tikrųjų tau patinka, dievini lietuvišką muziką? Eik ten, kur vyksta gyvi muzikos vakarai, o ne į klubą. Svarbiausia, kad lankytumeis tose vietose, kuriose gali atsipalaiduoti ir būti savimi. Su bendraminčiais ir bendrauti paprasčiau, ir atmosfera jaukesnė.
Šypsokis sau ir kitiems
Nelygink savęs su kitais
Rodyk meilę sau
Kovok su vidiniu kritiku
Nesusikoncentruok ties tuo, ko tau trūksta, juk tobulų nėra. Galvok apie savo stiprybes. Būtent tuo, ką sugebi, kompensuok savo trūkumus. Nepamiršk, kad mintys ir savitaiga turi nemažą reikšmę mūsų gyvenime. Būk atlaidesnė sau, venk perfekcionizmo, nebūtinai viskas turi būti tobula. Pozityviau žiūrėk į klaidas ir nesėkmes. Tikėk savimi, kad jeigu nepasisekė vieną kartą, pasiseks kitą ir tau tikrai pavyks. Neklausyk to vidinio kipšo, kuris sako, kad nesugebėjai vieną kartą, gali daugiau ir nebandyt – kovok su juo.